O projektu Byty Ďáblická

Lokalita, Standardy, Harmonogram

Charakteristika Projektu

Cílem projektu je vytvořit atraktivní, kvalitní a moderní bydlení v různě velkých bytových jednotkách.Bytové jednotky o velikosti 1 + KK až 3 + KK zajišťují nabídku, která osloví a vytvoří potencionální zájem u budoucích majitelů. Urbanistické řešení navazuje na stávající charakter na okolních pozemcích a nebude tím dotčeno ani okolí stávajících objektů.

Dokončení výstavby v roce 2020.

Kapacita

19 bytových jednotek rozděleno do čtyř nadzemních podlaží o celkové rozloze 1069 m2 obytné plochy.

Soukromí

36 m2 balkónů/113 m2 teras

 • Projekt Ďáblická

  Architektonické řešení

  Dům má centrální schodiště, které prochází od 1NP do 4NP. V domě bude umístěn výtah. Byty mají navrženy obývací pokoje zahrnující i prostor kuchyně a jídelny. Ložnice a pokoje u větších bytu jsou uzpůsobeny  k prostornému užívání  včetně možnosti využití celého prostoru.

 • Projekt Ďáblická

  Architektonické řešení

  Architektonický styl nepodléhá výstředním trendům, ctí příjemnou a všeobecně líbivou urbanistiku místní výstavby bytových domů. Nicméně zůstává jednoduchým,aktraktivním a moderním typem architektonického pojetí i do budoucna, což je neopomenutelnou výhodou.

 • Projekt Ďáblická

  Architektonické řešení

  Objekt je umístěn mezi okolní bytové domy a jejich výšková hladina odpovídá čtyřem nadzemním podlaží. Tím opticky navazuje na okolní zástavbu. Z přilehlé komunikace ulice K Lomu je plánován vjezd na kryté parkovací stání ve dvorní části bytového domu.Ke každé bytové jednotce bude přiřazeno jedno parkovací stání.

Koncept interiérového řešení

Lokalita

Objekt se nachází v klidné oblasti městské části Ďáblice, na samotném severu Prahy. Jedná se o menší pražskou část. V současné době se Ďáblice rozvíjejí v západní a východní části výstavbou moderních rodinných domů. V jihozápadní části se nachází vrch Ládví, kterou pokrývá lesopark Ďáblický háj. Toto místo je vyhledávané pro sportovní účely, jsou zde turisticky značené cesty, několik tras pro jízdu na kole nebo v zimě na běžkách. Nedaleko lesa můžete navštívit hvězdárnu, která nabízí bohatý program pro veřejnost a výhled na okolí. Veškerá občanská vybavenost včetně služeb. Nachází se zde několik dětských i sportovních hřišť, řada restaurací, pošta, praktický lékař, lékárna, mateřská a základní škola aj. Autobusová zastávka je pouhých 100 m od objektu a jede přímo na zastávku metra C-Ládví (6 min). Nejbližší tramvajová zastávka Ďáblická je autobusem 2 minuty. Pro jízdu autem můžete  využít pražský okruh a nájezd na teplickou dálnici.

 

Lokalita projektu